Skip to main content

Mezoterapia peptydowa skóry głowy

Peptydowa mezoterapia skóry głowy sposobem na mocne i zdrowe włosy

Peptydowa terapia w formie mezoterapii igłowej to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Innowacyjność stosowanych preparatów to nie tylko sam ich skład, ale również unikatowa technologia przedłużonego działania substancji aktywnych, które zapewniają długotrwałe uwalnianie i penetrację spśrodków aktywnych. Terapia powoduje odżywienie i pogrubienie włosa. 

Celem mezoterapii skóry głowy jest leczenie różnych schorzeń skóry głowy. Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejscach chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Jest to świetny sposób na piękne i gęste włosy, a co za tym idzie na podbudowanie swojej atrakcyjności i poczucia własnej wartości i pewności siebie. 

Zabieg polega na ostrzeliwaniu skóry głowy preparatem peptydowym, który wspomaga odrost włosów, ale także zatrzymuje proces ich wypadania. Skład preparatu to dziesięć zrożnicowanych peptydów biometrycznych połączonych z aminokwasami i witaminami. Działanie preparatu polega na poprawie mikrokrążenia skóry głowy i odżywieniu mieszków włosowych, ale także stymulowaniu komórek do namnażania i hamowania niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych. Terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łysienia, niezależnie od rodzaju i powodu kłopotów. Zabieg pomaga osobom, które cierpią z powodu nadmiernej utraty włosów spowodowanej stresem, niewłaściwą dietą, złą pielęgnacją czy zaburzeniami hormonalnymi. 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • nowotwory
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • infekcje skórne
  • stany zapalne skóry
  • zażywanie antybiotyków
  • zażywanie kortykosteroidów

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga przygotowania się do niego.