BIOREWITALIZACJA SKÓRY

Jest to uniwersalna i niezastąpiona metoda stosowana do szybkiej oraz skutecznej regeneracji, poprawy wyglądu skóry i jej odmłodzenia przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów estetycznych.

Misją trychologii jest pomoc pacjentom zmagającym się z problemami takimi jak wypadanie włosów, łysienie typu męskiego i żeńskiego, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca, swędząca skóra głowy.

Jest to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, które polega na podaniu zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Lipoliza iniekcyjna to obecnie najskuteczniejszy zabieg redukcji tkanki tłuszczowej – pozwalający cieszyć się trwałymi efektami.

Wraz z upływem lat skóra traci zdolność do regeneracji, staje się coraz cieńsza oraz sucha, a w konsekwencji zaczyna wiotczeć. DermaPen jest innowacyjnym zabiegiem stworzonym dla osób, które pragną cieszyć się napiętą oraz jędrną skórą jak najdłużej.

Dr.CYJ HAIR FILLER - rewitalizacja komórek włosów i skóry głowy  

Peptydowa terapia włosów Dr.CYJ HAIR FILLER polega na wprowadzeniu do skóry głowy za pomocą iniekcji skoncentrowanego preparatu zawierającego aż 7 rewolucyjnych  peptydów oraz kwas hialuronowy. 

Presoterapia to nic innego, jak masaż uciskowy czy drenaż limfatyczny. Terapię przy użyciu tego urządzenia można wykorzystać do leczenia obrzęków kończyn, zaburzeń układu limfatycznego bądź detoksykacji organizmu. Zalecana jest również w celu ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. 

 

VOUCHER

Bon Upominkowy

Najchętniej wybierany upominek dla bliskich i współpracowników

 

Sprawdź

 

  

Zrób prezent sobie lub najbliższym.

Podaruj bon, także w wersji elektronicznej.

Realizacja: MAXIGRAF